• 067 629 80 56
  • Миколаївська обл., Березанський р-н.с. Червоноукраїнкавул. Тилігульска 1
Назад к списку

Міфи про устриці


Сьогодні устриці продовжують бути вишуканим делікатесом, проте здивувати їхнє ім'я вже нікого не можна. У багатьох закладах подають їх у різних стравах з різними способами приготування та сирими. Незважаючи на це вони все одно залишаються чимось особливим і викликають безперечний інтерес у гурманів. Устриці немов оповиті всілякими легендами та міфами. 

Можливо ви зараз переконаєтеся, що те, у що ви вірили, також лише міф про цього дивовижного молюска. 

 1. Найпоширенішим міфом є ​​те, що устриці не можна їсти в місяці без літери "Р" у назві. Мало хто знає звідки пішла ця заборона, проте багато хто дотримується її і сьогодні. Насправді це лише міф. Сьогодні можна сміливо вживати двостулковий молюск цілий рік. Міф стався з давніх-давен, коли на смак і якість устриць впливала температура води. Сьогодні це вкрай неактуально, через штучне вирощування молюсків. 

2. Деякі люди вважають, що устриці пищать. Цей міф поширений лише території країн колишнього СНД. Відбувся він після того, як в одній популярній газеті Московський ресторан опублікував рекламне гасло: "Такі свіжі, що навіть пищать". Це започаткувало міф. Спусковим гачком цієї ситуації стало оповідання Чехова "Устриці". 

3. "Справжні устриці можна спробувати лише у Франції" - це ще один поширений міф. Насправді, устриці давно вже вирощують на території величезної кількості країн. 

4. Устрицю прийнято вважати найпотужнішим афродизіаком. Тому їх дуже часто замовляють на романтичну вечерю. Однак, насправді це лише міф. З медичної точки зору така дія на організм не доведена. 

5. Багато відвідувачів ресторанів дуже сподіваються, що зможуть знайти перли в одній із устриць. Але це неможливо. Устриці, в яких вирощують перли – зовсім інший вид молюска, ніж той, який подають у ресторанах. 

6. Багато уявних гурманів заявляють, що чим менше устриця, тим яскравіше її смак. Це неправда і є міфом. Розмір не має значення. Єдине, що він може означати, це сорт та вік молюска. 

7. Помилково припускати, що у світі є безліч видів устриць. Справа в тому, що назву молюска сприймають як назву біологічного виду. Але насправді, це лише маркетингова міра для позначення місця та способу вирощування устриці.