"Устриці Скіфії" - найбільша компанія, що поставляє устриці в багато гіпермаркетів, ресторанів і кафе. Також ми відправляємо устриці вроздріб по всій Україні! Більше 13 видів устриць!


Компанія Устриці Скіфії була заснована приватним підприємцем із Києва у 2014 році. Колектив компанії зараз налічує 20 осіб. Метою компанії є відродження культури споживання устриць на території України та всього Чорноморського басейну, яку так несправедливо забули за минуле століття.

Наша компанія проводить Устричну освітню програму "Устричний Університет", де у рамках тренінгів, лекцій, майстер-класів ми ближче знайомимо українців та гостей нашої країни з цим делікатесом.

УСТРИЦІ ЯК ЛЮДИ - ЛЕЖАТЬ НА ДНІ МОРСЬКОМУ ПЕРЛАМУТРОМ ВСЕРЕДИНУ

На якість устриці впливає багато чинників, але найголовніше - це кохання, з яким вони вирощені

Устриці Скіфії вирощуються на березі Чорного моря в екологічно чистому місці на кордоні Миколаївської та Одеської областей, безпосередньо у природному національному парку, що ще раз підтверджує екологічність та безпеку акваторії, де росте наша устриця.

Ми вирощуємо найпоширенішу на даний момент їстівну устрицю з матеріалу, отриманого зі знаменитого розплідника на Заході Франції. Там же проходили навчання і наші фахівці, які увібрали в себе досвід та майстерність французьких устрицеводів, визнаних лідерів у устричній світовій індустрії.

ПЕРЕВАГИ УСТРИЦЬ СКІФІЇ:
Свіжість, свіжість та ще раз свіжість!
Рівномірне м'ясне наповнення
Тонка та естетична раковина
Унікальний смак